İçeriğe geç

Penis Boyu Uzatma Bitkisel

Kategori: Penis Büyütme

Penis boyu uzatma bitkisel olarak yapılmaktadır, kimyasal içerikli kullanılan ürünler kalıcı değildir. Bu yazımızda sizlere bitkisel yöntemler kullanarak penis nasıl büyür ve gelişir bunu sizlere aktaracağız. Penis, içi kanla dolu süngerimsi yapıdan oluştuğu için çeşitli aletlerle ve bitkisel içerikli kremler kullanarak büyüme hormanlarını harekete geçireceğiz. Öncelikle yapmamız gereken penisi ılık suyla yıkayıp kurulamak olacaktır. Daha sonra penis boyu uzatma tekniklerini uygulamaya başlayabiliriz.

penis-boyu-uzatma-bitkisel

Penis boyu uzatma bitkisel yöntemler

Büyütücü kremler peniste emilim yaparak kan akışını hızlandırmaktadır, penis boyu uzatma kremi olarak da bilinir. Bitkisel büyütücümüz kan odacıklarının genişlemesini ve daha fazla kan pompalanmasını sağlamaktadır. Penis ereksiyon haline geldiği zaman Penixl büyütücü kremi cinsel organımızın tamamına iyice yediriyoruz. Kremi 5 dakika boyunca erkeklik organımıza yedirdikten sonra en iyi penis boyu uzatma tekniği olarak bilinen pompayı geçirip basınç yapmaya başlayabiliriz. Penis büyütücü pompanın kullanım amacı ilk olarak penis boyutunda etkili ve kalıcı büyümeler sağlamaktır. 4 ile 6 cm arasında uzamaları 1 ay gibi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Penis boyu uzatma bitkisel yöntemidir, diğer kimyasal ilaçlar gibi olmadığı için yan etkiyle karşılaşmamak mümkün değildir. Sizlere tavsiye ettiğimiz penis boyu uzatma ilaçlarının etkileri şu şekildedir;

  • 4-7 santim arasında büyüme sağlar.
  • %30 oranında anında kalınlaşma görebilirsiniz.
  • Bitkisel büyütücüler sınıfına girdiği için 1 ay gibi kısa sürede en az 3 santimetre penis boyunda uzama garantisi verir.

penis boyu uzatma bitkisel

Bitkisel penis boyu uzatma ilaçları arasında Penixl penis boyu uzatma kremi ve Amerikan penis pompası yıllardır kullanılan en iyi tekniklerdir. %100 uzama garantisi sağlar ve her bünyede kesinlikle etki gösterir. Sadece bizim sizlere önerdiğimiz yöntemler tatmin edici gelmiyorsa, penis boyu uzatan yiyecekleri ve penis boyu uzatma hapları da kullanabilirsiniz. Ancak bu tarz ürünlerin satışı sadece İnternet üzerinden yapıldığı için eczanelerde penis boyu uzatma ilaçları satılmamaktadır.

Penis boyu uzatma ilaçları nasıl kullanılır?

Bitkisel penis boyu uzatma yöntemleri olarak bahsetmiş olduğumuz penis boyu uzatma kremi ve pompası günde 2 defa kullanılır. Penis pompası ve krem bitkisel büyütücüler olduğu için kesinlikle cinsel organınıza zarar vermez aksine büyüme ve gelişme sağlar. Sabah kalktığımız zaman hemen 5 dakikanızı ayırarak bu egzersizi tamamlayabilir ve günlük hayatınıza kaldınız yerden devam edebilirsiniz.

penis boyu uzatma ilaçları

Penis büyütücü krem kullanımı: Penis ereksiyon halinde iken her yerine nohut büyüklüğü şeklinde 5 dk masaj yaparak uyguluyoruz.Bu işlemi sabah bir kere akşam bir kere olmak üzere yapıyoruz. Kremi sürdükten 1 saat sonra yıkayabilir, günlük hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Penis büyütücü pompa: Pompada bulunan cam fanusun içine penisinizi yerleştirerek günde 2 defa 5 dakikalık sürelerle vakum yaptırmanız yeterli olacaktır.

Hızlı Sipariş Formu
İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir